Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
30010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293031010203
Gruodis
    2020     
Galimybės, finansavimas

 

 

Jungtinių Tautų Narkotikų ir nusikalstamumo biuro kvietimą teikti paraiškas 2017 m. finansavimui gauti.

 

Narkotikų vartojimo prevencijos centro (angl. Drug Abuse Prevention Centre) finansavimas bus skiriamas jaunimo, dirbančio su jaunais asmenimis  psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevencijos srityje, iniciatyvai skatinti ir stiprinti.

Paraiškos formą, jos pildymo instrukciją ir atrankos kriterijus galima rasti šioje interneto svetainėje  www.unodc.org/youth.

Nevyriausybinės jaunimo organizacijos, vykdančios psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevenciją jaunimui, kviečiamos teikti paraiškas iki 2017 m. birželio 9 d.  el. p. youthinitiative@unodc.org

 

 

Trakų r. JRK

Kvietimas teikti paraiškas 2009–2014 m. Europos ekonominės erdvės finansinio mechanizmo programos Nr. LT05 ,,Rizikos grupės vaikai ir jaunimas“ Dvišalio bendradarbiavimo fondo veikloms vykdyti (,,B“ priemonė)

Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerija kviečia teikti paraiškas 2009–2014 m. Europos ekonominės erdvės finansinio mechanizmo programos Nr. LT05 ,,Rizikos grupės vaikai ir jaunimas“ (toliau – Programa) Dvišalio bendradarbiavimo fondo (toliau – Dvišalis fondas) ,,B“ priemonės finansavimui gauti.

Dvišalio fondo ,,B“ priemonės lėšos skiriamos projektų vykdytojų ir partnerių iš „Donorių šalių“ (Norvegija, Islandija, Lichtenšteinas) ryšiams plėtoti, keistis patirtimi ir gerąja praktika (renginiai, susitikimai su partneriais iš „Donorų šalių“, tiksliniai vizitai.

Teikti paraiškas pagal šį Dvišalio fondo kvietimą gali tik vaikų dienos centrai, kaip jie apibrėžti Vaikų dienos centrų veiklos rekomendacijose, patvirtintose Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro 2015 m. spalio 27 d. įsakymu Nr. A1-609 „Dėl Vaikų dienos centrų veiklos rekomendacijų patvirtinimo“, ir atviri jaunimo centrai, kaip jie apibrėžti Atvirų jaunimo centrų veiklos apraše, patvirtintame Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro 2012 m. gruodžio 11 d. įsakymu Nr. A1-570 „Dėl Atvirų jaunimo centrų veiklos aprašo patvirtinimo“.

Maksimali veiklai finansuoti skiriama lėšų suma yra 15 000 eurų.

Dvišalio fondo lėšomis gali būti apmokėta iki 100 procentų tinkamų išlaidų.

Šis kvietimas teikti paraiškas yra tęstinis, paraiškas galima teikti iki bus išnaudotos šiai Programos Dvišalio fondo priemonei skirtos lėšos, bet ne vėliau kaip iki 2017 m. balandžio 30 d. Veikla gali būti įgyvendinama iki 2017 m. gruodžio 31 d. Veiklų trukmė gali būti ne ilgesnė kaip 8 mėn.


 _________________________________________________________________________________

Kvietimas teikti paraiškas 2009-2014 m. Europos ekonominės erdvės finansinio mechanizmo programai

Informuojame apie kvietimą teikti paraiškas 2009-2014 m. Europos ekonominės erdvės finansinio mechanizmo programos Nr. LT05 „Rizikos grupės vaikai ir jaunimas“ Dvišalio bendradarbiavimo fondo veikloms vykdyti („B“ priemonė)

Maksimali veiklai finansuoti skiriama lėšų suma yra 15 000 eurų.

Šis kvietimas teikti paraiškas yra tęstinis, paraiškas galima teikti iki bus išnaudotos šiai Programos Dvišalio fondo priemonei skirtos lėšos, bet ne vėliau kaip iki 2017 m. balandžio 30 d. Veikla gali būti įgyvendinama iki 2017 m. gruodžio 31 d. Veiklų trukmė gali būti ne ilgesnė kaip 8 mėn.

Daugiau informacijos: http://www.eeagrants.lt/programos/kvietimai/program/8/id/79/kvietimas_teikti_paraiskas_2009_2014_m._europos_ekonomines_erdves_finansinio_mechanizmo_programos_nr._lt05_rizikos_grupes_vaikai_ir_jaunimas_dvisalio_bendradarbiavimo_fondo_veikloms_vykdyti_b_priemone__________________________________________________________________

Tarpinstitucinio bendradarbiavimo jaunimo srityje projektų finansavimo 2017 metais konkursai

Informuojame, kad yra paskelbti Jaunimo iniciatyvų ir Tarpinstitucinio bendradarbiavimo jaunimo srityje projektų finansavimo 2017 metais konkursai:

 

http://www.socmin.lt/lt/konkursai/projektu-konkursai/tarpinstitucinio-bendradarbiavimo-jaunimo-r1qv.html

http://www.socmin.lt/lt/konkursai/projektu-konkursai/jaunimo-iniciatyvu-projektu-ucme.html

Paraiškos šiems konkursams  galima teikiamos iki 2017 m. vasario 17 d. (imtinai) adresu Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerija A. Vivulskio g. 11, LT 03610 Vilnius.

Prašome pasidalinti informacija.

____________________________________________________________________

JAUNIMAS Europos Sąjungoje

Lietuvos jaunimui pastaruoju metu vis aktualesne tampa informacija apie Europos Sąjungos atveriamas galimybes. Neseniai Lietuvoje pradėjusi veikti informacinė patariamoji tarnyba EURODESK kaip tik ir yra skirta palengvinti informacijos, naudingos jaunimui, paieškas.

Programos EURODESK tikslas - teikti jaunimui ir dirbantiems su jaunimu asmenims aktualią informaciją iš Lietuvos ir visos Europos bei formuoti jaunimo informavimo politiką Lietuvoje.

Apsilankę svetainėje http://eurodesk.org/ rasite informacijos apie Europos Sąjungos programas, tiesiogiai susijusias su švietimu, mokymu ir jaunimo aplinka. Čia taip pat pateikiama informacija, skirta švietimui sveikatos srityje (AIDS, narkotikai, piktnaudžiavimas alkoholiu), mobilumo klausimams (darbas, gyvenimas ir studijos užsienyje) ir kitoms jaunimui aktualioms temoms.

Populiarinant EURODESK programą, siekiama paskatinti jaunimą naudotis ne tik šia informacijos baze, kuri padeda lengvai prieiti prie visos europinės ir nacionalinės informacijos, bet ir pačiu internetu. Lietuvos dalyvavimas EURODESK programoje užtikrins svarbios informacijos skleidimą bei kaitą jaunimo ir dirbančiųjų su juo tarpe.

Šiuo metu aktyviai veikia 30 nacionalinių partnerių 28 šalyse. Šios organizacijos turi daugiau nei 500 vietinių EURODESK partnerių vietiniame ir regioniniame lygmenyse. Į EURODESK programos įgyvendinimą vėliau įsitrauks ir vietiniai partneriai Lietuvoje- skėtinės jaunimo organizacijos (“apskritieji stalai”), informacijos centrai ir kitos nevyriausybinės organizacijos, susijusios su jaunimo veikla. Vietinių partnerių tinklas bus nuolatos plečiamas.

Programos EURODESK administravimas Lietuvoje Valstybinės jaunimo reikalų tarybos sprendimu buvo perduotas Lietuvos jaunimo organizacijų tarybai.

 

Jaunimo reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos informacija


 

 

Trakų rajono savivaldybės merė

Edita Rudelienė