Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
28293001020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829303101
Gruodis
    2022     
Klausimai-atsakymai
Klausimų katalogas:
Klausimai
Testinis klausimas (0)
2017-04-18


Laba diena, esu Trakų gyventoja.Labai graži vieta Plomenų g. link Rikalnės žiedo.Kiek atvažiuoja užsienio draugų ir išeinam pasivaiksčuoti vasara, tai neimanoma vaiksčiuoti kelkraščiu link pležo. Čia visada pilna automobiliu, žmonės stato automobilius kelkraštyje ir kad nueit link pležo išeina į važiuojamaj kelio dalį.Tai labai pavojinga ir nesaugu. Kelias pasidaro labai siauras, nes iš abeju pusiu pastatyti automobiliai.Mano pasiulimas sutvarkyti kelia ir padaryt šalygatvius iki pat Rikalnės žiedo.Nes kaip pastebėjom vasara atvažiuoja ir turistai ir Trakų pilyje vykstančius koncertus, žmones. Teko matyti, vaizda, kaip gražiuos moteris ant aukštakulniu keliajančios link Trakų pilies, pasistate savo automobilius Plomenų g., tesiog vargsta eidami tokiais kelkraščiais. Ir tai pat manau sportininkams ir Med.rebelitacijos lankytojams butu malonu nueiti šaligatviu prie miškelio link pležo. Manau labai reikalingas šaligatvis Plomenų g. link pležo ir Rikalnės žiedo.
Ačiū pagarbiai Trakų gyventoja.
(0)
2016-12-16


Sveiki,noreciau pasidometi del kelio asfaltavimo is Senojo tarpupio link Naujojo tarpupio.(Lauko g.). Kur kreiptis ir ka toliau daryti? Nauji namai statomi, be to vazineja mokyklinis autobusas, bet kelias nekoks. (0)
2016-11-08


Laba diena, kur turėtų kreiptis daugiabučio gyventojai, esančio Lentvaryje Pakalnės g.(namas 42 ir 44),prašydami prie namo įrengti automobilių stovėjimo aikštelę, ar bent jau sutvarkyti esamą. Kokių dokumentų, prašymų ir t.t reikia ir kam pateikti, kas tūrėtų tuo užsiimti? (0)
2016-10-11


Sveiki,
norėčiau pasiteirauti, ar kaimiškoje teritorijoje (turimas galvoje sklypas esantis kaime, tačiau tarp gyvenamųjų namų) taikytina atsakomybė už žemės sklypo nepriežiūrą ir netvarkymą? Jei minėta atsakomybė taikytina - kas turi imtis iniciatyvos ir atsakomybę taikyti? Taip pat norėčiau sužinoti, kokiu būdu yra vykdoma žemės sklypų tvarkymo kontrolė. Ačiū.
(0)
2012-08-01


laba diena,
noreciau organizuoti daugiabutyje,kuriame gyvenu,individualia silumos apskaita.Bet nemazai zmoniu gauna kompensacija.Norint,tai padaryti reikia,visu gyventoju sutikimo.Ar negalima butu gyventojams nenorintiems
renovuotis nemoketi kompensacijos?Nes,taip gaunasi,kaip ir pasaka be galo:
kam taupyti siluma,jei kompensuoja???
(0)
2012-07-31


Laba diena, Būtų įdomu sužinoti kodėl arčiausiame kurorte nuo sostinės miesto svečiams nėra suteikiamos visos galimybės apžiūrėti miestą? Tenka dirbti su žmonėmis ir dažnas klausia, kodėl nėra dviračių takų Trakuose. Taip pat norėčiau sužinoti ar įmanoma būtų Plomėnų gatve pratęsti šaligatvį bent iki Totoriškių ež. pležo? Nes sezono metu daugybė žmonių pėsčiomis keliauja šalikėlėmis, o tai sukelia pavojų ir jiems ir vairuotojams.
Pagarbiai, gyventojai
(0)
2012-07-01


Laba diena,
norejau pasidometi: ar gyvenvetėse privalu tvarkytys nuosavo irar valdiško sklypo teriroriją? PVZ>< Rūdiškių centre baisiai apželę, žolėm apaugę nuosavi ir valdiški sklypai palei centrinę gatvę. valdiškas - prie ardomo senos bibliotekos pastato ( tai miesto parko zona), o privatus - priešais - kur buvo sena Duonos parduotuvė. Ar p. Vinckevičiui tvarkos taisyklės negalioja? Kur žiūri seniūnas?
(0)
2012-06-20


Lentvario 27 name IV laiptinėje 44, 46 ir 54 butuose laikomi šunys be laiptinės gyventojų sutikimo. Mes, likusių 13 būtų gyventojai, nebegalime gyventi, nes nuo šunų išmatų ir šlapimo dvokia visa laiptinė, šunų šeimininkai nesilaiko jokių gyvūnų laikymo taisyklių, šunis vedžioja net mažamečiai vaikai, laiptinėje priterštų ekstrementų nevalo.44 buto savininkai, net 5 gyventojams parodžius jų akyse šunio prišlapintą vietą - atsisakė išvalyti, agresyviai elgėsi gyventojų atžvilgiu.Prašom paskirti komisiją konfliktinei situacijai ištirti. Aš manau, kad pažeidžiamos mūsų teisės, jei yra gyvūnų laikymo taisyklės, tai jų privalu laikytis. Mūsų baudos nedomina, nes nuo jų laptinėje nepasidaro švariau, nes tuoj vaikščiosim su dujokaukėm. (0)
2012-05-29


Gerbiamas Trakų mere.
Labai prašau Jūsų pagalbos, kad paragintumėte Lentvario seniūną pasidairyti po Lentvario gatves. Jos tapo tokios lygios, kad net būtų galima pamesti paskutinius dantis važinėjant žvyruotomis gatvėmis. Duobė ant duobės. Ar jau technikos neliko Lietuvoje, kad negali pralyginti kelių, ar žvyro Lietuvoje atsargos baigėsi. Jeigu artimiausiu metu to nebus padaryta tai jau po mėnesio bus galima organizuoti visureigių varžybas. Greitoji atvaziavusi paimti ligonį jį pervežant turbūt pribaigtų..noriu, kad artimiausiu metu pasirūpintumėte gatvių būkle.Neužmirškite ir pagalvoti apie a[švietimą ...čia tikras apsileidimas ir gyventojų negerbimas. Malonu ,kad kas pasikeistų į gerą pusę.
(0)
2012-05-23


>> 
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 33


Užduokite savo klausimą:
Pasirinkite klausimų katalogą:
Jūsų vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

Trakų rajono savivaldybės merė

Edita Rudelienė